Şaşmaz/ANKARA
+905418677180
info@bmwozelservisi.com

Hakkımızda

BMW Özel Servisi

Noble Mechanic BMW

Kurulduğu günden beri amacı her zaman müşterilerine en özel, en kaliteli ve en dürüst hizmeti sağlamaktır.

Yaklaşık 1800 m² kullanım alanına sahip beş katlı binasının içerisinde aracınızın her türlü tamir, bakım, kaporta, boya ve elektrik işlerini yaptırabilirsiniz. Gerçekleştirilen tüm işlemler hakkında ustalarımızdan birebir bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Oto plazamızın bodrum katında araç asansörü, 110 KW jeneratör, lastik hotel, parça depoları ve kapalı otopark bulunmaktadır.

Oto plazamızın 1. katında araç kabul bölümümüz, muhasebe bölümümüz, yedek parça depoları, elektrik-elektronik bölümü, mekanik makine ve cihazlar, ve müşteri bekleme salonu bulunmaktadır.

Değerli Müşterimiz;

  • Aracınızın arızaları orjinal test cihazı ile tespit edilir.
  • Montajı yapılan malzemelerin araca adaptasyonu (uyumu) sağlanır. 
  • Servisimizde garantili otomatik şanzıman tamiratı yapılmaktadır. 
  • Seyir esnasında tv izleyebilmek için ekran kodu değiştirilir. 
  • Elektronik kontrol üniteleri (beyin) kodlaması yapılır. 
  • Aracınızın yükseklik (kalibrasyon) ayarları yapılır. 
  • Far zaman ayarlaması ve merkezi kilit zaman ayarlaması isteğinize göre programlanır. 
  • Servisimizde sunmuş olduğumuz işçilik hizmeti ve kullandığımız yedek parça 1 yıl garantilidir.

Tecrübeli BMW Servisi Mi Arıyorsunuz?

Ankara’da BMW araçlara hizmet veren oldukça fazla servis var ancak gerçekten tecrübeli BMW ustaları bulmak fazlasıyla zor. BMW araçlar konusunda tecrübe sahibi ustalarımız aracınızdaki en ufak soruna kadar bütün problemleri tespit edip çözüyor, size de aracınıza keyifli binmek kalıyor.

Kaliteli BMW servisi aramaktan yorulduysanız size güzel bir haberimiz var, daha fazla aramanıza gerek yok, servisinizi buldunuz. Noble Mechanic BMW sizin için Ankara‘nın en işlek sanayilerinden biri olan Şaşmaz’da özel olarak hizmet veriyor.

Ankara BMW Periyodik Bakım

Bütün araçlar özellikle kış mevsiminin bitiminde temizlenmelidir. Özellikle aracın alt kısımları ve tekerleğe yakın olan kısımlarında da detaylı bir temizlik yapılmalıdır. Aracın korozyon korumasının ne durumda olduğu incelenmelidir. Güvenli bir sürüş için bu bakımların yapılması son derece kritiktir. Aracınızın şasi temizliğinin sağlanması için hemen bir BMW servisine gitmenizi tavsiye ederiz.

Aracınızın bakımını yaptırırken en çok dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de akü kontrolüdür. Yeni sezona girmeden önce mutlaka bir BMW servisine gidip akünüzü kontrol ettirmenizi öneririz. Kontrol sonrasında eğer ihtiyaç duyulursa akünüz şarj edilmeli, elektrolik seviyesi kontrol edilmeli ve kutup başları temizlenip sıkıştırılmalıdır.

Özellikle kış aylarından sonra kapı kilitleri ve menteşeler hasar görmüş olabilir. Mutlaka bir BMW servisi tarafından kontrol edilmelidir. Eğer ihtiyaç duyulursa kapı kilitleri ve menteşeler BMW servisi tarafından uygun malzemeler ile yağlanmalıdır.

Klima sisteminiz hem sürüş güvenliği hem de sürüş konforu açısından son derece önemlidir. Özellikle havaların ısınmaya başladığı bahar ayları ve yaz aylarından önce klima sistemleriniz BMW servisi tarafından kontrol edilmelidir. Klima sisteminiz kontrol edilirken bunun yanı sıra havalandırma sistemi ve filreleriniz de kontrol edilmelidir. Sağlık açısından oldukça bir konudur filtre temizliği. Araç kullanılırken filtrede biriken tozlar ve orada oluşan bakteriler hava aracılığıyla vücudunuza ulaşabilir ve sağlığınızı bozabilir. Bir BMW servisi tarafından filtre ve havalandırma sistemi temizliği yapılması oldukça önemlidir.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?